• Doradcy24 S.A. ul. Legnicka 17/27, 53-671 Wrocław
  • 801 081 024

O nas

o_nasSpółka powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie w zakresie kompleksowego i profesjonalnego planowania w obszarze finansów osobistych. Dotychczasowe doświadczenia z rynku pośrednictwa finansowego utwierdziły nas w przekonaniu, że klienci poszukują planowania finansowego nastawionego na rozwiązywanie ich problemów finansowych, a nie planowania opartego na sprzedaży im kolejnego produktu finansowego. Dlatego od początku działalności naszym celem jest stworzenie właściwej relacji pomiędzy klientem, a ekspertem finansowym. Relacji opartej o zasady partnerstwa i wzajemnego zaufania.

Misja i wartości

Naszą misją jest pomoc w planowaniu Twoich finansów - dostarczanie Tobie optymalnych rozwiązań finansowych złożonych z najlepszych produktów dostępnych na rynku.

 

Planujemy finanse osobiste naszych klientów zawsze stojąc po ich stronie. Stawiamy na jakość współpracy z klientem. Wykonywaniu naszej misji zawsze towarzyszą następujące wartości:

  • profesjonalizm - nasi analitycy codziennie śledzą rynek usług finansowych i wybierają najlepsze oferty. Szkolimy naszych ekspertów, by potrafili odpowiedzieć na każde Twoje pytanie.
  • zaangażowanie - spotkanie z Tobą jest dla nas wyzwaniem, ponieważ wiąże się z planowaniem finansowym, które jest naszą pasją. Chcemy otworzyć dla Ciebie świat finansów osobistych byś poczuł radość z planowania i inwestowania pieniędzy.
  • obiektywizm - zależy nam na tym, żebyś był naszym klientem zarówno dziś jak i jutro. Dlatego planujemy obiektywnie, podając zrozumiałe kryteria wyboru danego produktu.
  • kompetencje - nasi eksperci szkoleni są przez trenerów posiadających prestiżowe certyfikaty poświadczające kwalifikacje na najwyższym światowym poziomie.
  • niezależność - w przeciwieństwie do większości firm działających na rynku, nie jesteśmy zależni od jakiejś instytucji finansowej
  • zaufanie - stawiamy na jakość współpracy z klientem i wypracowanie długoterminowej relacji, dlatego zysk z jednostkowej transakcji nie jest naszym priorytetem. Chcemy by klienci, którym planujemy, pozostali z nami na dłużej byśmy wspólnie odnosili korzyści i wzrastali wraz z finansami osobistymi naszych klientów.

Pliki do pobrania:
strategia-doradcy24

Facebook